All Black Plug 18.5 cm – Black
Oorspronkelijke prijs was: €22.24.€15.56Huidige prijs is: €15.56.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (1)
Beschrijving
Butt Plug – 7 / 18,5 cm
Butt Plug – 7 / 18,5 cmDeze All Black buttplug heeft een kegelvorm en vergemakkelijkt het langzaam inbrengen en uitrekken voor ultiem anaal genot. Smeermiddelen op basis van zowel water als siliconen kunnen hierin worden gebruikt. Het is belangrijk om de buttplug na gebruik goed schoon te maken. Elk speeltje is afzonderlijk stevig verpakt in een doorzichtige plastic beschermhoes.
| Gewicht | 0.89 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 18.5 × 9 × 9 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 9 cm x 9 cm x 18,5 cm |
| Artikelcode | AB80 |
| Bruikbare lengte | 14cm |
| Diameter artikel | 9cm |
| EAN | 5420044219896 |
| Geproduceerd in | Belgie |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PVC |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
1 beoordeling voor All Black Plug 18.5 cm – Black
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.






John Derks (geverifieerde eigenaar) –
R.A. maes (geverifieerde eigenaar) –
Nick Gopi (geverifieerde eigenaar) –
Nick Gopi (geverifieerde eigenaar) –