Actieve Spray – 2 fl oz / 60 ml
Oorspronkelijke prijs was: €21.89.€15.32Huidige prijs is: €15.32.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Hemp Balm – 1 oz / 30 gr – To help relieve muscle joints stiffness and pain, the unique formula has a mixture of rich natural ingredients which are great for blood circulation relieving the muscle and softening the skin. Apply the gel to the affected area 3-4 times daily or as needed and massage thoroughly for about 30 seconds for best results. Do not apply on open wounds or cuts. Use with caution on intimate parts.
| Gewicht | 0.08 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 3.2 × 3.2 × 12.7 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 12,7 cm x 3,2 cm x 3,2 cm |
| Artikelcode | XEUCBDAS002 |
| EAN | 814487025308 |
| Ingrediënten | Water (Aqua). Polysorbate 80. Sodium Olivate. Menthol. Cannabis Flower/Leaf/Stem Extract. Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil. Mentha Piperita (Peppermint) Oil. Caprylic/Capric Triglyceride. Arnica Montana Flower Extract. Symphytum Officinale (Comfrey) Leaf Extract. Ethylhexylglycerin. Phenoxyethanol |
| Kleur | Multikleur |
| Maat | 60ml |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.