Clitoris Gel 50ml Female
Oorspronkelijke prijs was: €13.75.€9.62Huidige prijs is: €9.62.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Clitoris Gel Woman – 2 fl oz / 50 ml
Clitoris Gel Woman – 2 fl oz / 50 mlStimuleert de gevoeligheid van de clitoris. Smeer zoveel gel als je wilt op het gewenste lichaamsdeel en herhaal zo vaak je wilt. Uitsluitend voor uitwendig gebruik. Buiten het bereik van kleine kinderen bewaren. Koel en donker bewaren. Ingredients:Aqua, Glycerin, Propyleneglycol, Hydroxyethylcellulose, 2-Bromo-2- Nitropropane-1,3-Diol en Iodopropynyl Butylcarbamate, Menthol.
| Gewicht | 0.09 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 4.1 × 4.1 × 14 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Artikelcode | TOU054 |
| EAN | 8714273310354 |
| Geproduceerd in | Nederland |
| Kleur | Roze |
| Maat | 50ml |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.