Tighten – Tight Gel – 15 ml
Oorspronkelijke prijs was: €10.19.€7.13Huidige prijs is: €7.13.
Bezorging : vrijdag **
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Tighten – Tightening gel
Tighten – Tightening gelGelop basis van extracten van salie en hamamelis, met adstringerende werking die een samendrukkende gewaarwording teweegbrengt.
| Gewicht | 0.05 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 12.6 × 5.9 × 3 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 2,5 cm x 2,5 cm x 9,2 cm |
| Artikelcode | OR-21272 |
| Diameter artikel | 2,5 cm |
| EAN | 5600298351164 |
| Geproduceerd in | Portugal |
| Ingrediënten | Aqua (Water), Polysorbate-20, Alcohol, Polysorbate 80, Glycerin, Propylene Glycol, Carbomer, Arginine, Mentha Arvensis Leaf Oil, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Centella Asiatica Leaf Extract, Aminomethyl Propanol, Disodium Edta, Acmella Oleacera Extract, Vanillyl Butyl Ether, Ci 14700 (Fd&C Red No. 4) |
| Kleur | Zwart |
| Maat | 15ml |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.