Mixed Flavoured Condoms – 400 pack
Oorspronkelijke prijs was: €69.49.€48.64Huidige prijs is: €48.64.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
EXS Mixed Flavored – Condoms – 400 Pieces
EXS Mixed Flavored – Condoms – 400 PiecesMixverpakking van 100 van elk de condooms met chocolade-, aardbei-, cola- en kauwgomsmaak
| Gewicht | 1.197 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 25 × 22.5 × 12.7 cm |
| Afmetingen artikel | 22,5cm x 12,7cm |
| Artikelcode | 400MIXED |
| EAN | 5027701006952 |
| Geproduceerd in | Maleisie |
| Maat | 25ml |
| Materiaal | Natural rubber latex |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.