Variety Pack 1 – 42 condoms
Oorspronkelijke prijs was: €11.22.€7.85Huidige prijs is: €7.85.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
EXS Variety Pack 1 – Condoms – 42 Pieces
EXS Variety Pack 1 – Condoms – 42 PiecesEen mix van 6 Zwarte latex, 6 Nano dunne, 6 Ribbed Dotted, 6 Cola, 6 Chocolate, 6 Bubblegum en 6 Strawberry
| Gewicht | 0.127 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 25 × 17 × 8 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 17cm x 8cm |
| Artikelcode | 42EXSVP1 |
| EAN | 5027701007089 |
| Geproduceerd in | Maleisie |
| Maat | 25ml |
| Materiaal | Natural rubber latex |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.