XXL – Condoms – 12 Pieces
Oorspronkelijke prijs was: €17.38.€12.16Huidige prijs is: €12.16.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
XXL – Condoms – 12 Pieces
XXL – Condoms – 12 PiecesXXL – Condooms – 12 stuks
| Gewicht | 0.3 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 21 × 5 × 5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 13 cm x 7 cm x 4 cm |
| Artikelcode | D-3223295 |
| EAN | 5410036306802 |
| Kleur | Blauw |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.