Aneros Wipes
Oorspronkelijke prijs was: €4.66.€3.26Huidige prijs is: €3.26.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Wipes – Anti-Bacterial – 25 Pieces
Wipes – Anti-Bacterial – 25 PiecesAneros Wipes heeft een nieuwe look! Nu milieuvriendelijk, doorspoelbaar en gemaakt van bamboe, Aneros Wipes is het perfecte accessoire om je lichaam op te frissen en je speelgoed schoon te maken.
| Gewicht | 0.155 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 12 × 8 × 3.5 cm |
| Afmetingen artikel | 8 cm x 3,5 cm x 12 cm |
| Artikelcode | 8,95E 11 |
| EAN | 894757001621 |
| Geproduceerd in | China |
| Ingrediënten | Pure water, Bronopol, IPBC, Vitamin-E Aloe extract, Glycerol, citric acid, CN120 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Bamboo |
Beoordelingen
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




EH Thilleman (geverifieerde eigenaar) –