Feel Confident Menstrual Cup – Lilac
Oorspronkelijke prijs was: €9.00.€6.30Huidige prijs is: €6.30.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Feel Confident – Menstrual Cup – Lila
Feel Confident – Menstrual Cup – LilaDeze hygienische, medische siliconen en gemakkelijk in te brengen menstruatiecups hebben een gereserveerd ontwerp en zijn verkrijgbaar in een praktische set van twee. Ze hebben een inhoud van 15 en 20 ml, wat ze geschikt maakt voor lichtere en zwaardere dagen.
| Gewicht | 0.1883 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 10.7 × 5.6 × 14.5 cm |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 10 |
| Afmetingen artikel | 4 cm x 6 cm x 4 cm |
| Artikelcode | J1762-4 |
| Bruikbare lengte | 6 cm |
| EAN | 4061504002033 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Lila |
| Materiaal | Silicone |
| Max RPM | 18000 |
| Max aantal dB | 40 |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Beoordelingen
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Jeroen Letendre (geverifieerde eigenaar) –
Alexander Hofman (geverifieerde eigenaar) –
Alexander Hofman (geverifieerde eigenaar) –