Pjur Cult – 100 ml
Oorspronkelijke prijs was: €15.20.€10.64Huidige prijs is: €10.64.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (1)
Beschrijving
Cult – Talcum Powder for Fetish Outfits – 3 fl oz / 100 ml
Cult – Talcum Powder for Fetish Outfits – 3 fl oz / 100 mlEenvoudig en zonder stress in je fetisjistische-outfit: het alternatief voor talkpoeder! Ontdek de revolutionaire formule voor het gemakkelijker aantrekking van nauwsluitende latex en rubber kleding, zelfs bij sterke lichaamsbeharing. Bovendien zorgt pjur CULT Dressing Aid voor een bijzonder aangenaam draaggevoel op de huid.
| Gewicht | 0.13 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 14.5 × 3.7 × 3.7 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 3,7 cm x 3,7 cm x 14,5 cm |
| Artikelcode | PJ10250 |
| EAN | 827160100230 |
| Geproduceerd in | Duitsland |
| Ingrediënten | Cyclopentasiloxane, Dimethicone. |
| Kleur | Zwart |
| Maat | 100ml |
| Weekmaker vrij | Ja |
1 beoordeling voor Pjur Cult – 100 ml
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Leon Kopta (geverifieerde eigenaar) –
Leon Kopta (geverifieerde eigenaar) –