Juicy Head – Dry Mouth Spray – Sour Cherry – 2 fl oz / 60 ml
Oorspronkelijke prijs was: €14.85.€10.39Huidige prijs is: €10.39.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Juicy Head – Dry Mouth Spray – Sour Cherry – 2 fl oz / 60 ml
Juicy Head – Dry Mouth Spray – Sour Cherry – 2 fl oz / 60 mlVerban een droge mond tijdens orale seks met GoodHead Juicy Head Dry Mouth Spray. Deze zure kersensmaak zit in een handige fles van 2 fl. oz. en zorgt voor direct vocht en een frisse adem. Een paar sprays is alles wat je nodig hebt voor een avond vol sensueel plezier! Suikervrij, veganistisch, parabenenvrij en veilig voor het lichaam.
| Gewicht | 0.09 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 4.32 × 15.75 × 4.83 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 3,6 cm x 12,2 cm x 3,6 cm |
| Artikelcode | 1363-03-BX |
| EAN | 782421088620 |
| Ingrediënten | Water (Aqua). Glycerin. Flavor (Aroma). Hydroxyethylcellulose. Sucralose. Sodium Polyacrylate. Benzoic Acid. Butylene Glycol. Citric Acid. Polyacrylic Acid. EDTA. Benzyl Alcohol. Potassium Sorbate. Sodium Benzoate |
| Kleur | Rood |
| Maat | 59ml |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.