ERO Active power spray men – 50 ml
Oorspronkelijke prijs was: €14.93.€10.45Huidige prijs is: €10.45.
Bezorging : zaterdag **
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Active Power Spray Men – Stimulating Spray – 2 fl oz / 50 ml
Active Power Spray Men – Stimulating Spray – 2 fl oz / 50 mlero by HOT – POWER SPRAY active men: Active power spray men – is een hoogwaardige spray voor het bijzondere erotische genot. Bij dagelijks gebruik kan het de vitaliteit en het welzijn positief beinvloeden. De bijzondere combinatie van het bevorderen van de bloedsomloop en voedende ingredienten maakt dat het opvalt.
| Gewicht | 0.08 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 11.5 × 3.8 × 3.8 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 11,5 cm x 3,8 cm x 3,8 cm |
| Artikelcode | H-77303 |
| EAN | 4042342002447 |
| Geproduceerd in | Duitsland |
| Ingrediënten | Glycerin, Aqua (Water), Aloe Barbadensis Leaf Juice, Polyglyceryl-10 Laurate, Sorbitol, Laureth-9, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Panthenol, Vanillyl Butyl Ether, Citric Acid, Camphor, Capsicum Annuum Extract, Polysorbate 80, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Polyglyceryl-6 Caprylate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Lactic Acid |
| Maat | 50ml |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.