ERO Marathon spray men – long power – 50 ml
Oorspronkelijke prijs was: €15.24.€10.66Huidige prijs is: €10.66.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (1)
Beschrijving
Marathon Spray Men – Stimulating Spray – 2 fl oz / 50 ml
Marathon Spray Men – Stimulating Spray – 2 fl oz / 50 mlero by HOT – Long Power MARATHON Spray Men De bijzondere combinatie van het bevorderen van de bloedsomloop en voedende ingredienten zorgt ervoor dat het opvalt. Het vermogen van de man om lief te hebben kan direct worden vergroot, evenals het vermogen om een orgasme te krijgen.
| Gewicht | 0.06 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 11.3 × 3.6 × 4.7 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 11,3 cm x 3,6 cm x 4,7 cm |
| Artikelcode | H-77301 |
| EAN | 4042342002423 |
| Geproduceerd in | Duitsland |
| Ingrediënten | Alcohol Denat., Aqua (Water), Glycerin, Menthol, Panthenol, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Mentha Arvensis Leaf Oil, Limonene, Linalool |
| Maat | 50ml |
| Weekmaker vrij | Ja |
1 beoordeling voor ERO Marathon spray men – long power – 50 ml
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Sabine Nijhuis (geverifieerde eigenaar) –
Sabine Nijhuis (geverifieerde eigenaar) –
S Pop (geverifieerde eigenaar) –