Auto Spin – Draaien en Duwen Masturbator – Transparant/Zwart
Oorspronkelijke prijs was: €75.00.€52.50Huidige prijs is: €52.50.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Turbo Max – Draaien, Duwen en Zuigen Masturbator – Transparant/Zwart – Elevate your pleasure game with the Advanced Turbo Max Masturbator. It spins, thrusts, and sucks! Easy-grip handles make adjusting a breeze as textured nubs enhance the feeling. Enjoy the snug, elastic tunnel’s massage. Choose from 9 thrusting and rotation settings to reach ecstasy. Discover 9 auto suction options for unforgettable experiences. The see-through cylinder maintains cleanliness, both parts detach for simple cleaning. Recharge via the included USB cable, compatible with water-based lubes, and IPX5 splashproof rated. Measurements: Overall length: 11.3 inches. Overall width: 7.2 inches. Insertion length: 4.7 inches – 5.7 inches.
| Gewicht | 0.8 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 32.8 × 10.9 × 9.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal snelheden | 3 |
| Bruikbare lengte | 13cm |
| Diameter artikel | 8,1cm |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.