Automatische Waterdichte Pomp – Metaal Blauw
Oorspronkelijke prijs was: €49.44.€34.60Huidige prijs is: €34.60.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
HyperPump – Oplaadbare Penis Pomp – Gun Metal – De HyperPump-pomp biedt je ruime mogelijkheden voor penissvergroting. De inlegslang is gemaakt van glad silicone, wat zorgt voor een comfortabele ervaring. Verbaas jezelf elke keer weer over hoe groot je kunt worden! Met de druk op een knop cre���ert de extreem krachtige pomp een supersterk vacu���m, waardoor je snel en krachtig erecties krijgt. De zachte silicone opening vormt een strakke maar comfortabele afsluiting, zodat je zonder zorgen van de voordelen kunt geniet
| Gewicht | 0.46 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 7.5 × 7.5 × 30.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 6 |
| Bruikbare lengte | 20cm |
| Diameter artikel | 6,5cm |
| Max RPM | 5200 |
| Max aantal dB | 60 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.