Balls Deep – ULTRASKYN Pussy Masturbator – 9 / 22 cm
Oorspronkelijke prijs was: €46.31.€32.41Huidige prijs is: €32.41.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Mini Masturbator – Mouth – Handig in omvang en groot qua prestaties, daar draait het allemaal om bij deze nieuwe GC Handheld Masturbator! Gemaakt van soepel TPR, zuigt deze mond masturbator u helemaal naar binnen in een warme, extatische wereld. Met een lengte van 14 cm en 5,5 cm breed, staat deze compacte GC Handheld Masturbator altijd voor u klaar. Dit speeltje kan makkelijk worden schoongemaakt en laat zich gemakkelijk en discreet opbergen.
| Gewicht | 0.59 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 26.2 × 11 × 6.4 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 21,6cm |
| Diameter artikel | 6,6cm |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.