Basic Pump 1 – Waterdicht – Geel
Oorspronkelijke prijs was: €10.94.€7.65Huidige prijs is: €7.65.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Boost It Penis Pump with Gauge – Bereid je voor op grotere, vollere erecties met de Rock Solid Boost It Penis Pomp. De doorzichtige vacu���mbuis van deze pomp maakt het mogelijk om je groei bij te houden met elke trek aan de hendel. De siliconen instapmof houdt de druk vast, en de gemakkelijk te bedienen ontgrendelknop geeft je de mogelijkheid om door te gaan naar je volgende a
| Gewicht | 0.32 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 10 × 7 × 30.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 20cm |
| Diameter artikel | 6,5cm |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.