Beginner’s Furry Hand Cuffs – With Quick-Release Button
Oorspronkelijke prijs was: €6.05.€4.23Huidige prijs is: €4.23.
Bezorging : zaterdag **
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Beginner’s Furry Hand Cuffs
Beginner’s Furry Hand CuffsSpeel rond en sluit je geliefde op met deze geweldige en ondeugende handboeien voor beginners. Het vergrendelmechanisme beschikt over een snelontgrendelingsknop voor het geval u beide sleutels kwijtraakt.
| Gewicht | 0.1 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 17 × 9 × 5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 28,5cm X 7,5cm X 1,5 cm |
| Artikelcode | OU658BLK |
| EAN | 7423522573587 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metal and Faux Fur |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.