Beginner’s Handcuffs Metal (56gram)
Oorspronkelijke prijs was: €4.95.€3.46Huidige prijs is: €3.46.
Bezorging : zaterdag **
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Beginner’s Handcuffs
Beginner’s HandcuffsSpeel rond en sluit je geliefde op met deze geweldige en ondeugende Beginner’s Handcuffs. Het sluitmechanisme heeft een quick-release knop voor het geval je beide sleutels verliest.
| Gewicht | 0.09 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 28.5 × 10.4 × 2.4 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal snelheden | 1 |
| Afmetingen artikel | 6,4 cm x 0,7 cm x 28,5 cm |
| Artikelcode | OU001MET |
| Bruikbare lengte | 6cm |
| EAN | 8714273074065 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zilver |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.