Desir Métallique – Metallic Mesh Handcuffs – Black
Oorspronkelijke prijs was: €20.03.€14.02Huidige prijs is: €14.02.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (1)
Beschrijving
Desir Métallique – Metallic Mesh Handcuffs
Desir Métallique – Metallic Mesh HandcuffsDeze armbanden bevatten een geheim en veranderen in handboeien als je dat wilt. Bevestig ze met de ketting met gespen en laat het spel beginnen! Zijn koude en metallic touch maakt alles tot plezier!Inhoud: mesh handboeien en afneembare metalen ketting.
| Gewicht | 0.06 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 12.4 × 12.2 × 3.2 cm |
| Afmetingen artikel | 4 cm x 0,5 cm x 40 cm |
| Artikelcode | B-0134 |
| EAN | 8436562010126 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | 100% copper chain |
1 beoordeling voor Desir Métallique – Metallic Mesh Handcuffs – Black
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Ihm Welter (geverifieerde eigenaar) –