Electro Zinger Rippled E-stim Silicone Plug
Oorspronkelijke prijs was: €24.39.€17.07Huidige prijs is: €17.07.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Electro Zinger – Ribbed E-Stim Silicone Plug
Electro Zinger – Ribbed E-Stim Silicone PlugMaak je klaar voor schokkend anaal genot! Deze E-stim anale accessoire is gevormd om al je zoete plekjes te stimuleren, met rimpelingen en rondingen die je tot het uiterste brengen. Sluit de meegeleverde kabels gewoon aan op je compatibele Zeus Powerbox om tintelingen en schokken in je kont of die van je partner te sturen! De zijdezachte siliconen zijn ftalaatvrij en natuurlijk geleidend, zodat je gat gevuld is met elektriciteit! Gebruik geen siliconen glijmiddelen met dit product om dit premium materiaal te behouden en reinig na gebruik met milde zeep of toycleaner.Let op: Powerbox niet inbegrepen
| Gewicht | 0.2 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 20 × 8.2 × 6.5 cm |
| Aantal snelheden | 1 |
| Afmetingen artikel | 3,8 cm x 3,8 cm x 12,5 cm |
| Artikelcode | AG138 |
| Bruikbare lengte | 10 cm |
| Diameter artikel | 3,8 cm |
| EAN | 848518033222 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Silicone |
| Max RPM | 14 |
| Max aantal dB | 75 |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.