Breathable Ball Gag With Nipple Clamps
Oorspronkelijke prijs was: €18.64.€13.04Huidige prijs is: €13.04.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Breathable Ball Gag with Nipple Clamps
Breathable Ball Gag with Nipple ClampsAls je jouw seksleven naar een hoger niveau wilt tillen en het wat meer extreem wilt maken, probeer dan deze Ball Gag with Nipple Clamps. Met de verstelbare tepel klemmen kun je je partner teasen of totaal domineren. De Ball Gag riempjes zijn gemaakt van leer en zijn erg comfortabel om te dragen. Door de verstelbare leren riempjes is mogelijk om de halsband in iedere maat te verstellen.
| Gewicht | 0.17 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 17 × 9 × 5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Artikelcode | OU680BLK |
| Diameter artikel | 30 cm |
| EAN | 7423522576502 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Leather, ABS, Metal |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.