Anal Speculum
Oorspronkelijke prijs was: €79.71.€55.79Huidige prijs is: €55.79.
Bezorging : zaterdag **
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (1)
Beschrijving
Anal Speculum
Anal SpeculumDeze unieke spreader heeft drie afgeronde vingers die gelijkmatig uitzetten, met een knijphendel die gemakkelijk en soepel te bedienen is. Met de verstelbare borgschroef kunt u hem open houden tot de perfecte diameter. Dit instrument van medische kwaliteit en zwaar gebruik is ontworpen om er jarenlang authentiek uit te zien en aan te voelen.
| Gewicht | 0.49 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 20.5 × 11.5 × 11 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal snelheden | 3 |
| Afmetingen artikel | 1,9 cm x 1,9 cm x 8,9 cm |
| Artikelcode | IS117 |
| EAN | 848518032423 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Stainless steel |
| Max RPM | 3700 |
| Max aantal dB | 55 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
1 beoordeling voor Anal Speculum
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




M Rghif (geverifieerde eigenaar) –
Ben Janse (geverifieerde eigenaar) –
Ben Van Donkelaar (geverifieerde eigenaar) –
Ben Van Donkelaar (geverifieerde eigenaar) –