Triune – Aligator Adjustable Nipple Clamps
Oorspronkelijke prijs was: €9.79.€6.85Huidige prijs is: €6.85.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Aligator Adjustable Nipple Clamps
Aligator Adjustable Nipple ClampsVerstelbare tepelklemmen gemaakt van roetsvrijestaal. Deze grote klemmen met alligatorstijl zijn geweldig voor tepelspel. De uiteinden van deze klemmen zijn van een vinyl laag voorzien, wat zorgt voor een zachter gevoel tegen de tepels. De intensiteit van de spanning is makkelijk verstelbaar met de schroef.
| Gewicht | 0.05 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 13.6 × 8.9 × 2 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 0,8 cm x 2,1 cm x 41,3 cm |
| Artikelcode | TBJ-2128 |
| EAN | 8714273782229 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Weekmaker vrij | Ja |
Beoordelingen
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.








Evert Doesborg (geverifieerde eigenaar) –
Wilma Asselt (geverifieerde eigenaar) –