Black and Red Suede Flogger
Oorspronkelijke prijs was: €65.57.€45.89Huidige prijs is: €45.89.
Bezorging : zaterdag **
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Suede Flogger
Suede FloggerDe vele staarten van deze suede flogger flitsen rood en zwart als ze de huid van je masochist raken. Elke streng is soepel en zacht, maar zal bij correct gebruik met een angel landen. Het handvat is van leer, strak omwikkeld met een elegant zwart en rood visgraatpatroon en heeft een bijpassende leren polslus.
| Gewicht | 0.36 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 76.2 × 4.6 × 0 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 3 |
| Afmetingen artikel | 76,2 cm x |
| Artikelcode | IS114 |
| EAN | 848518032393 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart / Rood |
| Materiaal | Suede flogger |
| Max aantal dB | 50 |
| Multi speed | Ja |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.