Calor – Bluetooth Afstandsbediening Pocket Pussy – Zwart
Oorspronkelijke prijs was: €137.50.€96.25Huidige prijs is: €96.25.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Solace – App-gestuurde Automatische Duwende Mannenmasturbator – Zwart – App-bediening automatische duwende mannelijke masturbator, Automatische duwbeweging, 280 slagen per minuut, Handsfree, Verstelbare bureauhouder. Verpakking bevat Neutrale Sleeve binnenin.
| Gewicht | 0.61 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 21.5 × 11 × 8 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 3 |
| Bruikbare lengte | 15,3cm |
| Diameter artikel | 7cm |
| Max RPM | 6000 |
| Max aantal dB | 56 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.