Creature Cocks – Astro-Thrust – Duwende en Vibrerende Siliconen Dildo – Blauw/Paarse
Oorspronkelijke prijs was: €70.99.€49.69Huidige prijs is: €49.69.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Monroe – Sex Machine – Monroe ���will take your stimulation to the next level as a thrusting vaginal and anal toy. Take advantage of the suction cup base and wireless remote for an effortless night of p
| Gewicht | 0.83 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 27.7 × 11.7 × 10.9 cm |
| Aantal batterijen | Ja |
| Aantal snelheden | 3 |
| Batterij type | CR2032 |
| Bruikbare lengte | 16,5cm |
| Diameter artikel | 4,8cm |
| Max RPM | 16000 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.