Crystal Clear – Easy Rider – Pussy Masturbator – Transparant
Oorspronkelijke prijs was: €21.94.€15.35Huidige prijs is: €15.35.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Self Lubrication Masturbator Vaginal – De realistische schaamlippen zien er natuurgetrouw uit in dit designwonder, en de Self Lubrication Technology maakt een snelle en soepele penetratie meer dan aangenaam. Na gebruik gewoon afwassen, bij voorkeur met toy-cleaner en ze is er weer helemaal klaar voor. De Self Lubrication Technology werkt ongeveer 30 keer. Daarna kan het speeltje nog gewoon worden gebruikt door een beetje glijmiddel toe te voegen voor nog meer plezier.
| Gewicht | 0.41 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 7.7 × 7.7 × 21.4 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 18cm |
| Diameter artikel | 7,7cm |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.