Edge 2 – Verstelbare Dual-motor App-gestuurde Prostaatmassager – Zwart
Oorspronkelijke prijs was: €137.50.€96.25Huidige prijs is: €96.25.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
The Claw – Prostaat Massager Plug – Zwart – Anale stimulatie gecombineerd met de onge���venaarde zachtheid van siliconen zijn binnen handbereik met The Claw!. Deze plug is ontworpen om de P-spot te plagen en te stimuleren met elke slag, de slanke lijnen en vorm maken geleidelijke penetratie mogelijk. Dit alles maakt The Claw de perfecte keuze voor beginners.De krachtige zuignap hecht zich aan de meeste gladde oppervlakken en moedigt hands-free spelen aan.Gemaakt uit ������n stuk en van lage porositeit is het buitengewoon zowel als het gaat om gebruik als praktische reiniging. Warm water en milde zeep zijn voldoende voor een eenvoudige reiniging. Je kunt het ook in de vaatwasser wassen en antibacteri���le schoonmaakmiddelen gebruiken die specifiek zijn voor speelgoed.Omdat het gemaakt is van siliconen mag je het alleen gebruiken in combinatie met glijmiddelen op waterbasis. Na gebruik moet je je speeltje wassen, aan de lucht laten drogen en apart van andere speeltjes in een stoffen zak 1 cm lang en 2,8 cm maximale diameter.
| Gewicht | 0.32 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 17 × 12 × 4.3 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 2 |
| Aantal snelheden | 3 |
| Bruikbare lengte | 9,12cm |
| Diameter artikel | 3,51cm |
| Max RPM | 6000 |
| Max aantal dB | 56 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.