Eupho Syn V – Vibrerende Prostaatstimulator – Zwart
Oorspronkelijke prijs was: €131.94.€92.35Huidige prijs is: €92.35.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Enkele Golf Siliconen Prostaat Massager – Zwart – Hit the right spot every time with this prostate stimulator from the LEVELZ collection. Made from premium silicone, this Level 2 design offers a unique take on a classic stimulator shape, with smooth curves and targeted angles to deliver deep, focused pleasure. The slim body and flexible neck move naturally with your body, while the flared base ensures safe, comfortable wear. Whether you’re flying solo or spicing up partner play, this stimulator delivers bold LEVELZ performance with precision. Packaged in a sleek clamshell for strong shelf appeal.
| Gewicht | 0.38 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 14 × 4 × 22.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 4 |
| Bruikbare lengte | 10cm |
| Diameter artikel | 2,6cm |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.