Fort Troff – Cut Thruster – Duw Vibrator – Vanille
Oorspronkelijke prijs was: €190.54.€133.37Huidige prijs is: €133.37.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Fat Realistic Dildo Vibrator – 8 / 20 cm – Begin aan het echte werk met deze superrealistische dildo-vibrator. Gemaakt uit comfortabel thermoplastisch rubber (TPE) zal dit liefdesspeeltje u nooit teleurstellen. Met een penetratie lengte van 17.5 cm, raakt u altijd de juiste plek voor uw ultieme plezier. De geribbelde basis is ideaal voor extra clitorale stimulatie. De GC 8 FAT REALISTIC DILDO VIBE draait warm tot een duizelingwekkende 11.000 RPM en met zijn makkelijke bediening in meerdere snelheden aan de voet, geniet u binnen de kortste keren van intense orgasmes.
| Gewicht | 0.92 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 13.3 × 10.2 × 31.8 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 17,3cm |
| Diameter artikel | 5,1cm |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.