Goodhead – Apple Pie Blowjob Set
Oorspronkelijke prijs was: €33.82.€23.67Huidige prijs is: €23.67.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Chocolade Donut Set – No need to run to the corner shop! This adorable open-ended donut stroker has a tight, textured interior made from ULTRASKYN, for the ultimate feel. It includes a 1 fl. oz. bottle of Chocolate Donut-flavored GoodHead Slick Head and ULTRASKYN Refresh Powder to keep it fresh and ready.
| Gewicht | 0.3 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 8.6 × 6.9 × 15.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 5,1cm |
| Diameter artikel | 8,9cm |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.