Goodhead – Chocolade Donut Set
Oorspronkelijke prijs was: €33.82.€23.67Huidige prijs is: €23.67.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Easy Rider – Warming Masturbator – Mouth – Open de dop en gebruik een paar druppels glijmiddel voor het beste resultaat. Condooms zijn niet vereist, maar wel aanbevolen voor betere hygi���ne. Reinig de beker na gebruik door deze binnenstebuiten te kerenen te wassen met de toy reiniger. Goed afspoelen. Op kamertemperatuur
| Gewicht | 0.3 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 8.6 × 6.9 × 15.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 8,4cm |
| Diameter artikel | 8,4cm |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.