Gravity – App-gestuurde Automatische Duw- en Vibrerende Dildo – Rood
Oorspronkelijke prijs was: €181.50.€127.05Huidige prijs is: €127.05.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Osiria – Duwende en Likkende Rozen Vibrator – Rood – Heb je ooit de kus van een roos geproefd? Osiria geeft je die smaak, herhaaldelijk, terwijl ze diep in je stoot.Likken, vibreren en stoten als geen andere roos, gebruik de functies tegelijkertijd of onafhankelijk van elkaar.Geniet van de 10 verbazingwekkende standen tot 50 minuten non-stop.Druk 3 seconden op de aan/uit-knop om aan en uit te zetten. Druk zachtjes op de knoppen voor stoten en likken om te wisselen tussen de verschillende standen. Het lampje flikkert wanneer je de oplader aansluit om aan te geven dat de batterij wordt opgeladen. Als de batterij volledig is opgeladen, blijft het lampje branden. Volledig opladen voor 120 minuten.Gebruik je roos vibrator voor 50 minuten.Schoonmaken is een makkie, wassen met warm water en neutrale zeep of gebruik een toy cleaning spray. Gebruik antibacteri���le reinigingsspray voor een beter resultaat. Klop hem droog en bewaar hem uit de buurt van licht- en warmtebronnen.Het gebruik van glijmiddel wordt aangGebruik altijd glijmiddel op waterbasis. Oli���n en andere soorten glijmiddelen beschadigen de integriteit van het materiaal.Crushious glijmiddelen zijn de beste aanvulling op je Crushious speeltjes.Raadpleeg de gebruiksaanwijzing voor gebruik.Afmetingen:16 cm in lengte 14 cm 1 cm inbrengbare lengte 3,2 cm in diameter.Materiaal:Si
| Gewicht | 0.76 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 27 × 10.6 × 8.4 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 2 |
| Aantal snelheden | 3 |
| Bruikbare lengte | 13cm |
| Diameter artikel | 3,7cm |
| Max RPM | 6000 |
| Max aantal dB | 56 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.