Inmi – Pleasure Pulse – Pulsating Silicone Clit Stimulator
Oorspronkelijke prijs was: €60.50.€42.35Huidige prijs is: €42.35.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Spot On 1 – Lay-on Vibrator – Berry – De Spot On 1 raakt altijd de juiste plek! Behoefte aan diep gerichte clitorale stimulatie? De Spot On 1 heeft een ge���ntensiveerde en puntige tip die sensaties biedt zoals nooit tevoren! Ideaal voor beginners dankzij de eenvoudige functionaliteit en het speelse ontwerp. Met een stevige ABS-lichaam bedekt met een gladde silicone, en glanzende ontwerpaccenten aan de zijkanten, is de tip volledig van silicone gemaakt, waardoor deze volledig flexibel is en sensaties biedt door de cirkelvormige, noppen tip – perfect voor gerichte clitorale stimulatie. Biedt een bredere sensatie dan een typische lay-on vibrator, geniet van de ge���ntensiveerde sensaties van de krachtige motor door 12 verschillende vibratieprogramma’s. De Spot On 1 is gemaakt van lichaamsveilige silicone, oplaadbaar en heeft een IPX7 waterdichtheidsclassificatie. Laten we a
| Gewicht | 0.15 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 20.5 × 11.5 × 6.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal snelheden | 7 |
| Diameter artikel | 4cm |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.