Inmi – Power Shake Come Hither – Silicone Stimulator
Oorspronkelijke prijs was: €106.48.€74.53Huidige prijs is: €74.53.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Rock N’ Grind – Clitoris and G-Spot Stimulator – 3Some is a premier collection for pleasure aficionados who crave excitement, fulfillment, and sexy self-indulgence. The 3Some collection puts the fun in function with clever intimate items that offer multiple ways to enjoy triple-decker sensations and three times the enjoyment!
| Gewicht | 0.44 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 28 × 14.25 × 7 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 15,2cm |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.