iPlease – Mini Vibrator
Oorspronkelijke prijs was: €50.49.€35.34Huidige prijs is: €35.34.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Lady Vibe – Vibrator – Soms is minder juist meer! Deze Chrome Silver lovestick maakt je helemaal gek op meerdere snelheden! Een AAA-batterij is voldoende voor wat ouderwetse tevredenheid!
| Gewicht | 0.25 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 16.51 × 10.92 × 2.54 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 8,9cm |
| Diameter artikel | 2,5cm |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.