Jane – Mini Bullet Vibrator
Oorspronkelijke prijs was: €39.49.€27.64Huidige prijs is: €27.64.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Jessi – Mini Bullet Vibrator – 10-Function super charged mini bullet can be slipped into any purse or pocket easily. User your imagination to dream up more stimulating uses.
| Gewicht | 0.26 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 9.2 × 4.4 × 19.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | >10 |
| Bruikbare lengte | 10,2cm |
| Diameter artikel | 2,3cm |
| Max RPM | 7200 |
| Max aantal dB | 50 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.