Levelz – Vibrerende Verwarmende Buigbare Tapping Beaded Siliconen Prostaat Stimulator – Zwart
Oorspronkelijke prijs was: €38.44.€26.90Huidige prijs is: €26.90.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Vibrerende Verwarmende Buigbare Tapping Silicone Prostaat Stimulator – Zwart – Take your pleasure to new depths with the Rechargeable Bendable Prostate Stimulator, designed for versatile, targeted stimulation. One end delivers deep, rumbly vibrations and a warming sensation for lifelike pleasure, while the other offers rhythmic tapping to tease and stimulate with precision. The flexible shaft bends to your body���s natural curves, allowing you to explore and adjust for the perfect fit. Crafted for comfort and control, this sleek device is made with premium, body-safe, hypoallergenic silicone and is water resistant for easy cleaning and adaptable play. A must-have for those seeking elevated, hands-free expl
| Gewicht | 0.49 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 16 × 6 × 19 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 2 |
| Aantal snelheden | 9 |
| Bruikbare lengte | 13,5cm |
| Diameter artikel | 3,8cm |
| Max RPM | 7500 |
| Max aantal dB | 60 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.