Man Squeeze – Brysen – ULTRASKYN Masturbator Ass
Oorspronkelijke prijs was: €37.40.€26.18Huidige prijs is: €26.18.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Pierce Paris – ULTRASKYN Masturbator Ass – Men.com-ster Pierce Paris is zo veelzijdig als ze komen en sleept meerdere GAYVN-nominaties en prijzen binnen. Nu voegt hij zich bij de Man Squeeze line-up met een hardcase stroker met variabele druk die rechtstreeks uit zijn kont is gevormd, zodat fans mee kunnen doen aan de actie. Pierce’s Man Squeeze is handgemaakt in levensecht ULTRASKYN en heeft een strak, gestructureerd interieur dat warm aanvoelt en aanvoelt als het echte werk. Elke Man Squeeze heeft een andere interne textuur en een door de gebruiker bestuurbare knijpplaat, waardoor je ervaring net zo uniek is als elk van onze sexy sterren. Het hardshell-ontwerp met dubbele dop doet ook dienst als discrete reis- en opbergkoffer, waardoor je Man Squeeze fris en klaar blijft voor wanneer de stemming toeslaat.
| Gewicht | 0.82 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 26.16 × 10.92 × 8.38 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 22,1cm |
| Diameter artikel | 8,4cm |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.