Maui – Rabbit Vibrator
Oorspronkelijke prijs was: €61.49.€43.04Huidige prijs is: €43.04.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
No. 48 – Rabbit Vibrator – Perfect voor zowel clitoris als interne stimulatie, de nr. 48 is een droom die uitkomt! De stevige maar flexibele schacht is van nature taps toelopend voor gemakkelijk inbrengen, en de trillingen zijn geconcentreerd bij de punt, waar gebruikers er het meest van kunnen genieten. De clitorisstimulator is perfect gehoekt voor totaal genot en heeft zelfs zijn eigen krachtige kogel. De vibratiesnelheid en rotatie is volledig aanpasbaar via een drukknop aan ������n kant van de basis en hij is waterdicht, dus je kunt hem overal me
| Gewicht | 0.62 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 14.5 × 6.7 × 26.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 2 |
| Aantal snelheden | >10 |
| Bruikbare lengte | 12,2cm |
| Diameter artikel | 3,2cm |
| Max RPM | 10000 |
| Max aantal dB | 48 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.