Mirenca – Wiggle Rabbit Vibrator – Roze
Oorspronkelijke prijs was: €39.55.€27.68Huidige prijs is: €27.68.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Ringlord – Ring Rabbit Vibrator – Roze – Stel je het perfecte konijn voor en doe er dan een ring omheen! Niet ������n, maar 3 bewegende ringen om je te plagen als nooit tevoren. Laat het glijden op je grot vol wonderen en laat je herhaaldelijk tot een hoogtepunt komen. Houd de aan/uit-knop lang ingedrukt om in te schakelen. Druk op de vibratieknop om te genieten van de 10 vibrerende modi. Druk nogmaals om te schakelen tussen modi. Druk op de ringknop om te genieten van de 3 bewegingsmodi. Druk nogmaals om te schakelen tussen modi. Houd de aan/uit-knop lang ingedrukt om uit te schakelen. Oplaadbaar via een USB-kabel, zorgt voor krachtige en stabiele modi van begin tot eind. Laad volledig op voor gebruik. Het lampje knippert wanneer u de oplader aansluit om aan te geven dat de batterij wordt opgeladen. Wanneer het opladen voltooid is, brandt het lampje continu. Volledig opladen gedurende 150 minuten. Gebruik uw vibrator gedurende 45 minuten. Schoonmaken is een fluitje van een cent, wassen met warm w zeep of gebruik een reinigingsspray voor speelgoed. Gebruik antibacteri���le reinigingsspray voor betere resultaten. Dep het droog en bewaar het uit de buurt van licht- en warmtebronnen. Het gebruik van glijmiddel wordt aanbevolen. Gebruik altijd glijmiddelen op waterbasis. Oli���n en andere soorten glijmiddelen beschadigen de integriteit van het materiaal. Glijmiddelen van Crushious zijn de beste toevoeging aan uw Crushious-speelgoed. Raadpleeg de gebruiksaanwijzi
| Gewicht | 0.29 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 9 × 9 × 29 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 2 |
| Bruikbare lengte | 12,5cm |
| Diameter artikel | 3,5cm |
| Max aantal dB | 63 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.