Mystique – Geribbelde Konijnen Vibrator – Roze
Oorspronkelijke prijs was: €21.94.€15.35Huidige prijs is: €15.35.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Tendre – Konijnen Vibrator – Roze – De Tendre van Loveline International, Paris Collection is een dual-motor rabbit vibe met 10 functies voor een op maat gemaakte plezierervaring. Met een geluidsniveau van onder de 50 dB biedt het discrete genot terwijl het tot 45 minuten voldoening levert op een volle lading. Gemaakt van lichaamveilige silicone, is de Tendre waterproof voor veelzijdig spel. De nieuwe generatie F1-motoren bereiken tot 10.000 tpm, wat een gepersonaliseerde aanraking aan je plezier biedt. Alle Loveline-producten worden geleverd met een garantie van 1 jaar.
| Gewicht | 0.25 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 11 × 5.5 × 20.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 2 |
| Aantal snelheden | 2 |
| Bruikbare lengte | 7,5cm |
| Diameter artikel | 3,4cm |
| Max RPM | 10000 |
| Max aantal dB | 50 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.