Optimale – Studs – Omkeerbare ULTRASKYN Masturbator
Oorspronkelijke prijs was: €27.72.€19.40Huidige prijs is: €19.40.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
The Rocco Jack Daddy – Masturbator – Championed by namesake gay porn megastar Rocco Steele, the ROCCO Jack Daddy is an incredible feeling, beautifully designed wide mouth male masturbator with design elements you won’t ?nd anywhere else.Made of our proprietary SilaSkin, it features an innovative thumb loop for jacking control – handy for when lube gets on the outside of the toy- and an extra-large wide mouth opening/tunnel, that allows you to use it even when semi-erect, but also fits the average penis snuggly.
| Gewicht | 0.34 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 19.5 × 12.6 × 7.8 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 12,7cm |
| Diameter artikel | 5,6cm |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.