Pocket Plus – Toys Kit
Oorspronkelijke prijs was: €39.49.€27.64Huidige prijs is: €27.64.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Powerful – Small – Purple – Val voor de Mood Powerful 7 Function Bullets. Ze zijn slank, compact en stijlvol, maar laat je niet misleiden door hun formaat! Ze geven zeker een sterke ervaring met krachtige vibraties die je in no time naar een orgasme brengen! Het rokerige, gedraaide ontwerp en de leuke kleuren dragen alleen maar bij aan de aantrekkingskracht van deze reisvriendelijke vibes. En maak je geen zorgen, het enige geluid dat je hoort terwijl je ze gebruikt, is je eigen gekreun – deze vibes zijn fluisterstil! Multifunctioneel, waterdicht, vrij van ftalaten en latex, en gemakkelijk schoon te maken. Drukknopbediening, houd 2 seconden ingedrukt om uit te schakelen. Verkrijgbaar in Zwart, Roze, Paars en Blauw. Het 2,5 model vereist 1 AAA-batterij.
| Gewicht | 0.24 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 9.2 × 4.4 × 19.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 10 |
| Diameter artikel | 2,5cm |
| Max RPM | 8800 |
| Max aantal dB | 48 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.