Reve – Mini Konijn – Roze
Oorspronkelijke prijs was: €19.74.€13.81Huidige prijs is: €13.81.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Sofia – Silicone Rabbit Vibrator – Grootte doet er niet toe bij deze krachtige bullet. Het ontwerp van de sleeve is gemaakt voor genot! De kleurrijke bullet heeft 10 verschillende snelheden, wordt aangedreven door een AAA-batterij en is gemaakt van ABS-plastic en siliconen.
| Gewicht | 0.11 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 8.7 × 4.1 × 17.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 3 |
| Diameter artikel | 2,6cm |
| Max RPM | 10000 |
| Max aantal dB | 50 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.