Rotating Prostate Stimulator with Remote Control – Gotham Grey
Oorspronkelijke prijs was: €40.64.€28.44Huidige prijs is: €28.44.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Edge 2 – Verstelbare Dual-motor App-gestuurde Prostaatmassager – Zwart – Verstelbare dual-motor app-gestuurde prostaatmassager, Verstelbare nek, Krachtig, Draagbaar, Bluetooth
| Gewicht | 0.26 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 13 × 6 × 19.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 2 |
| Aantal snelheden | 10 |
| Batterij type | AAA |
| Bruikbare lengte | 11,3cm |
| Diameter artikel | 2,8cm |
| Max RPM | 10000 |
| Max aantal dB | 60 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.