Seven Creations – Discretie – Geribbelde Mini Vibrator
Oorspronkelijke prijs was: €8.91.€6.23Huidige prijs is: €6.23.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Imperial – Rechargeable Silicone Vibrator – Je hoeft geen royalty te zijn om van deze elegante lijn te genieten. Verborgen onder de zijdezachte buitenkant van medical grade siliconen ligt een onge���venaarde afkomst. IMPERIAL is misschien klein, maar heeft een krachtige stoot en het gestructureerde gevoel zal alleen maar bijdragen aan je plezier. Het magnetische, volledig oplaadbare, gepatenteerde, nieuwe generatie F-1-motorontwerp levert verbluffende trillingen gelijkmatig over het volledige oppervlak van het speeltje. Neem geen genoegen met het gewone, kies ervoor om koninklijk
| Gewicht | 0.04 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 13 × 5 × 2.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Batterij type | AA |
| Diameter artikel | 1,5cm |
| Oplaadbaar | Nee |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.