Seven Creations – Hip-G – G Spot Vibrator
Oorspronkelijke prijs was: €8.91.€6.23Huidige prijs is: €6.23.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Jewel – G-Spot Vibrator – Je hoeft geen royalty te zijn om van deze elegante lijn te genieten. De strakke metalen afwerking maakt deze vibrator tot het kroonjuweel in elke collectie. De gebogen bovenkant van de JEWEL is perfect voor intern of extern plezier. Het magnetische, volledig oplaadbare, gepatenteerde, nieuwe generatie F-1-motorontwerp levert verbluffende trillingen gelijkmatig over het volledige oppervlak van het speeltje. Neem geen genoegen met het gewone, kies ervoor om koninklijk te zijn.
| Gewicht | 124 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 30.7 × 13 × 4.4 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Batterij type | AA |
| Bruikbare lengte | 18cm |
| Oplaadbaar | Nee |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.