Smooth Bullet Vibrator – Sunpac Yellow
Oorspronkelijke prijs was: €8.74.€6.11Huidige prijs is: €6.11.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Vibrerende Lussenhandgreep – Lavendel – Introducing the Vibrating Loop Grip from Loveline. A compact and powerful yet gentle bullet massager with 10 vibrating functions. Designed with a smooth silicone loop for secure and comfortable grip. Thoughtfully crafted this massager supports your self-care journey with ease, comfort, and tranquility. The Vibrating Loop Grip comes with a 1-year warranty.
| Gewicht | 0.07 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 6 × 6 × 14 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | >10 |
| Bruikbare lengte | 7,2cm |
| Diameter artikel | 2,1cm |
| Max RPM | 8000 |
| Max aantal dB | 55 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.